Для виклику майстра:

Дзвоніть - 099-434-79-83 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Витік фреону: чому і що робити?

Не всі власники кондиціонерів у домашніх умовах знають, що підставою для позитивного розгляду скарги виробником є ​​його регулярні огляди та обслуговування. Кожне, навіть найменше, довільне втручання у пристрій може закінчитися відхиленою скаргою та додатковими витратами, які ми будемо змушені нести. Тому варто пам'ятати, що для того, щоб кондиціонер працював ефективно та максимально ефективно, його необхідно регулярно обслуговувати і, отже, заряджати фреоном кондиціонер. Завдяки систематичному контролю ми, безумовно, уникнемо великих і дуже дорогих збоїв.

Поломки кондиционеров одесса

Під час технічного обслуговування нашого кондиціонера технік з обслуговування служби з ремонту Fix-Man в Одесі перевірятиме не тільки всі елементи нашого пристрою, але також перевірятиме рівень холодоагенту в нашому кондиціонері , його чистоту та кислотність. А якщо у вас стався витік рекомендовано негайно звернутися до нашого майстра, оскільки фреон небезпечний для здоров'я.

Що таке холодоагент?

Хладагент (часто також званий фреоном) найчастіше є швидко киплячою речовиною. Цей фактор бере участь у теплообміні пристрою. Під впливом кипіння при низькій температурі та під низьким тиском він поглинає тепло. Це тепло потім конденсується під впливом набагато вищого тиску та вищої температури. Найбільш популярним і використовуваним фактором був R 22, але через його високу шкідливість для озонового шару, станом на 1 січня 2010 року був вилучений з обігу. В даний час найчастіше використовуються проекологічні гази, наприклад, R-134a, R-407C, R-410A.

Навіщо вам потрібно перевіряти рівень фактора?

Найважливіший, а також найдорожчий елемент будь-якого кондиціонера - це компресор. Термін служби кондиціонера залежить від правильного функціонування. Оскільки холодоагент з часом виходить із установки, варто попросити обслуговуючий персонал нашої служби час від часу перевіряти рівень холодоагенту в системі. При необхідності служба перевірить герметичність вашої установки і, при необхідності, заповнить систему кондиціювання фреоном. Виробники кондиціонерів рекомендують, щоб такі дії, як заправка домашнього кондиціонера, виконувалися кваліфікованим спеціалістом з відповідною кваліфікацією.

Важливо!

Під час заправки також перевіряйте температуру на випарнику, тобто. на внутрішньому блоці нашого кондиціонера.

Якщо ви не знаєте, скільки хладагента впустити, ви знайдете всю необхідну інформацію на табличці з рейтингом.

Забруднений фактор через багато збоїв пристрою

Якщо ви поступово забудете замінити і наповнити кондиціонер, ви можете бути впевнені, що після деякого часу використання ваш пристрій почне псуватися і ламатися. Під час роботи кондиціонера холодоагент набуває багато домішок, таких як: домішки інших холодоагентів

  • надмірне підкислення, поява іржі в системі
  • надмірна вологість середовища.

Відповідно до норм допустима вологість становить 10 проміле, тобто 10 мільйонних часток (1 грам води міститься в 100 кг холодоагенту).

Поломки кондиционеров одесса

Всі ці елементи, якщо вони не будуть замінені послідовно, ефективно і швидко пошкодять нашу систему кондиціювання повітря, що в кінцевому підсумку є досить значною витратою. Дзвоніть ми вам допоможемо!

Як ми вирішуємо Ваші проблеми з кліматичною технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Man приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

© Fix-Man: Чищення, обслуговування та ремонт кондиціонерів