Кондиціонер дме теплим повітрям. Вирішення проблеми.
Кондиціонер у квартирі - це велика зручність, яку ми особливо цінуємо в спекотні дні. Однак пристрій кондиціювання повітря, як і інше обладнання, потребує регулярного догляду та огляду. Тому потрібно періодично чистити домашній кондиціонер. Як ефективно його формувати, коли з'ясувалося, що в ньому видно сліди плісняви?
Чому регулярний догляд за кондиціонером такий важливий?
Відсутність регулярного обслуговування та догляду за кондиціонером зазвичай призводить до його формування.Це небезпечно, тому що тоді повітря виходить у приміщення разом з бактеріями, частинками пилу, пилом та забрудненнями, які шкідливі для здоров'я, особливо для найменших членів сім'ї. Забруднення, що накопичуються у внутрішньому блоці, також негативно впливають на продуктивність блоку - тоді кондиціонер споживає більше енергії, працює голосніше та виділяє неприємні запахи.
Ось чому регулярне очищення фільтрів таке важливе, тому що ефективність процесу фільтрації залежить від рівня їх чистоти, що також призводить до правильної роботи системи кондиціювання повітря. Для цього просто зніміть фільтр і протріть його вологою тканиною і м'яким засобом для чищення, наприклад рідиною для миття посуду. Ми маємо робити ці дії кожні два тижні. Також важливо регулярно доглядати підлоги в квартирі, через які повітря проникає із системи кондиціювання і назад.
Як поратися з домашнім кондиціонером?
Стаціонарні установки часто використовують хімічні речовини для видалення кондиціонера. Найпростіший спосіб – використовувати склад піни, який розпорошується на випарник. Зазвичай, ці типи продуктів доступні зі шлангом, який полегшує застосування. Препарат дозволяє усунути грибкові суперечки, плісняву або пил, що накопичується в системі. Крім того, піна ефективно видаляє неприємні запахи, які супроводжують брудний кондиціонер.
Іншим методом може бути використання ультразвукового методу. У цій ситуації рідина, що дезінфікує, розподіляється пристроєм, що видає звуки з частотою 1,7 МГц. Реакція створює пару, яка ретельно очищає всю систему кондиціювання, знищуючи грибки та всі мікроби.
Ефективним, але все ще новим на ринку способом очищення кондиціонера є використання озону, який має сильний дезінфікуючий ефект і може досягати найменших поглиблень системи кондиціювання повітря. Однак цей метод вимагає допомоги спеціалізованої компанії, яка має генератор озону.
Основні дії по догляду
Основною причиною грибкової цвілі є відсутність регулярного технічного обслуговування. Ми можемо зробити основний догляд самі. Свіжий бруд зазвичай осідає на вході та виході повітря. Найкраще видаляти їх сухою бавовняною тканиною. Не рекомендується використовувати сильні хімічні речовини, які можуть потрапити лише до дихальних шляхів домогосподарства.
При чищенні кондиціонера у вашому будинку варто звернути увагу на два елементи, а саме випарник і конденсатор. Оскільки він знаходиться за межами будівлі, останній більш схильний до будь-якого забруднення. Тому найкраще його обприскувати засобом для чищення на основі кислот і основ. У цій ситуації вам також знадобляться гумові рукавички та захисні окуляри. Для очищення випарника ми можемо використовувати м'якіші препарати.
Чистка елементів системи кондиціювання
Особливо важливим місцем у внутрішній частині системи кондиціонування є піддон, який збирає конденсат.Це часто пов'язано з необхідністю демонтувати корпус і кілька деталей, що входять до комплекту. Видалення осаду також потребує використання сильних хімікатів, що може бути досить складним завданням для звичайного користувача.
В даний час більшість виробників систем кондиціювання повітря рекомендують доручати цей вид робіт спеціалізованим компаніям, оскільки відсутність знань або неуважність можуть призвести до незворотного пошкодження обладнання. Дзвоніть!